7 eu premija nuo Viena sąskaita tapus vartotoju
Paskelbta 2023 Rugsėjo 22, 09:56| Peržiūrų skaičius 85

7 eu premija nuo Viena sąskaita tapus vartotoju

Itin paprastas būdas apmokėti sąskaitas.
Nesvarbu ar norite apmokėti elektros, vandens ar darželio, televizijos, mobilaus ryšio sąskaitas. Visos jos lauks vienoje paskyroje - surinktos ir paruoštos už jus!

1. Jūs (Draugas) su šiuo rekomendacijos kodu: https://bit.ly/vienasaskaita
galite registruotis tik tuomet, jeigu iki šiol neturite aktyvios Vienasąskaita.lt paskyros ar paskyra jam nėra sukurta, vykdant įsipareigojimus paslaugų teikėjams. Rekomendacijos nuoroda galioja tik registruojantis naršyklėje (mobilioje programėlėje šio kodo įvesti negalima).
2. Po registracijos Jūs turite per 6 mėnesius suspėti įvykdyti 3 užduotis:
1. 4.1. Užsiregistruoti paspaudus gautą rekomendacijos nuorodą: https://bit.ly/vienasaskaita
2. 4.2. Pasirinkti paslaugos planą „Lankstus“;
3. 4.3. Naudojantis planu „Lankstus“ ne mažiau kaip 3 mėnesius atsiskaityti platformoje Vienasąskaita.lt.
3. Jeigu spėjate visas 3 užduotis atlikti per 6 mėnesius, nėra svarbu ar mokėjimas atliekamas iš eilės, ar su pertraukomis.
4. Jeigu per 6 mėnesius neįvykdote užduočių, ši rekomendacija sustabdoma ir tokiu būdu negaunate rekomendacijos premijos.
5. Kai įvykdote visas 3 užduotis, Jūs gausite pranešimą apie uždarbį Vienasąskaita.lt platformos pranešimų skiltyje bei matysite paskaičiuotą atlygio sumą skiltyje „Gaukite 7 €“.
6. Atlygį Jums pervedame, kai skiltyje „Gaukite 7 €“ kiekvienas spusteli mygtuką „Išmokėti“ ir pateikia pavedimui reikalingus duomenis. Nesulaukę kreipinio pinigus saugome paskyroje.
7. Rekomendacijų programos „Gaukite 7 €“ sąlygos ir taisyklės gali būti keičiamos vienašališkai, prieš tai informavus visus programos dalyvius ir suteikus galimybę per numatytą laiką įvykdyti sąlygas bei persivesti uždarbį.

Rekomendacijos nuoroda: https://bit.ly/vienasaskaita arba kodas: rek_13065

Galima skanuoti QR koda.
Kontaktai
Miestas:
Vilnius
Vardas:
vienasaskaitapremija
El. pašto adresas:
Skambindami pasakykite, kad skelbimą radote portale Nemokamiskelbimai.lt. Čia visada nemokamas skelbimo įvedimas.
Skelbimuose kainos pateiktos eurais, o valiutų skaičiuoklė leidžia konvertuoti ir sužinoti kiek ši suma bus lygi svarais, doleriais, zlotais, rubliais ir kitomis valiutomis.

Kiti šios kategorijos skelbimai

Nemokami skelbimai Vilniuje skelbimaivilniuje. lt
1 EUR
Nemokami skelbimai Vilniuje ir Vilniaus rajone. Patalpinkite savo skelbima nemokamai skelbimu portale vilniaus mieste ir aplink Klasifikuoti
nemokami - skelbimai. com skelbimu lenta
1 EUR
Siulome patalpinti savo skelbima nemokamai musu skelbimu portale www.nemokami-skelbimai.com cia Jus rasite daugybe prekiu ir paslaugu kategoriju.
Banketai furšetai vestuvės. maistas šventei
25 EUR
Šviežias ir skanus maistas, malonus aptarnavimas, skoningas serviravimas - tai neatsiejama įsimintinos šventės dalis. Esami profesionali ir savo
skelbimaipanevezyje. lt nemokami skelbimai
1 EUR
Panevezio nemokami skelbimai Jums. visos kategorijos. Buitis, paslaugos, darbas, laisvalaikis, technika, kompiuterija, foto ir video. Patogiausias ir
Parduodama įmonė UAB
2000 EUR
Parduodame UAB įmonė: Sukurta: 2022-03-04 2500 pradinis kapitalas Veiklos sritis: Automobilių prekyba Skolų nėra, apivartos nebuvo Adresas:
Skelbimų talpinimas, reklama internete
10 EUR
Reklama skelbimų pagalba yra pakankamai pigus informacijos sklaidos būdas - informacija apie Jūsų organizuojamą renginį, prekę ar paslaugą
Išvažiuojamieji Banketai, Furšetai, Vestuvės, Gimtadieniai
Organizuojame įvairaus pobūdžio šventes. Visada siekiame išgauti harmoningą skonį ir puikią išvaizdą. Sudarysime išskirtinį meniu, paruošime maistą Jū
Elektroninių parduotuvių kūrimas
Elektroninių parduotuvių kūrimas ir iškėlimas. Turinio valdymo sistema. bazine seo optimizacija, visos būtinos el.parduotuvės funkcijos be