Nemokamiskelbimai.lt
Teminė sritis Nemokami skelbimai» Papildai sportui» Vitaminai, mineralai
Paskelbta 2021 Sausio 10, 11:44

VYRAMS - kovoja su prostatos vėžiu, profilaktika - ExPress Essentials 30, Santegra USA

Kaina: 25,00 EUR
ExPress Essentials (30) - puikus daržovinis VYRO raciono papildas.

Kryžmažiedžių šeimos daržovės (kopūstai, brokoliai, briuselio kopūstai, žiediniai kopūstai ir kt.) turi dietinės ląstelienos, liuteino, folio rūgšties, vitaminų C ir E, o taip pat jos yra turtingas fitonutrientų šaltinis.
Daugkartiniai tyrimai įrodė ryšį tarp daržovių, turtingų gliukozinolatais, naudojimo ir onkologinių ligų atitinkamų tipų vystymosi rizikos.
Nustatyta, kad šalyse, kurių gyventojai mityboje tradiciškai naudoja daug kryžmažiedžių šeimos daržovių, navikinių susirgimų atsiradimo rizika mažesnė, palyginus su kitomis vietovėmis.
ExPress Essentials sudėtyje - kryžmažiedžių šeimos daržovių koncentratas su pakankamu gliukozinolato ir Indolo-3-Karbinolo kiekiu.
Indolo-3-Karbinolas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, padidina organizmo apsaugines jėgas, yra stiprus detoksokacijos natūralių procesų stimuliatorius.
Kryžmažiedžių šeimos daržovės pagerina virškinimą ir stimuliuoja nuosavų fermentų išsiskyrimą virškinamajame trakte, o taip pat stimuliuoja storosios žarnos veiklą.
Deja, šiuolaikinis žmogus vis mažiau naudoja šviežių daržovių ir vaisių. Į pagalbą ateina mokslas: mokslininkai atrado unikalų gliukozinolatų ir Indolo-3-Karbinolo išskyrimo iš kryžmažiedžių šeimos daržovių, kurios įeina į puikaus kompanijos Santegra ® produkto ExPress Essentials sudėtį, būdą.

ExPress Essentials (30):
- yra augalinis antioksidantas;
- sumažina navikinių susirgimų atsiradimo riziką;
- pagerina medžiagų apykaitą ir hormonų balansą;
- nukenksmina ir pašalina apykaitos toksinius produktus;
- puiki kryžmažiedžių šeimos formulė su garantuotu gliukozinolatų kiekiu.

Sudėtis (vienoje kapsulėje): Kryžmažiedžių šeimos daržovių (brokolių, kopūstų, ridikų) (2 % gliukozinolatų) formulė- 400 mg, Indolo-3-Karbinolo - 35 mg.

Indikacijos: nuo hormonų priklausančių darinių profilaktika, organizmo apsauga ir atstatymas po intoksikacijos, piktnaudžiavimas alkoholiu,darbas kenksmingoje pramonėje, alergijos, nesubalansuota dieta, vidurių užkietėjimai.

Kontraindikacijos: individualus netoleravimas.
Naudojimas: po 1 kapsulę per dieną valgio metu arba prieš valgį, užgeriant stikline vandens.
Pakuotė: 30 kapsulių blisterinėje pakuotėje.

www.sveikatashop.lt
Kontaktai
Miestas:
Klaipėda
Vardas:
Alla
Telefonas:
861217997