Stiklo paketai, keitimas
Paskelbta 2020 Vasario 11, 08:02| Peržiūrų skaičius 1568

Stiklo paketai, keitimas

Kaina: Sutartinė
http://www.montislangai.lt/

STIKLO PAKETAI

STANDART – stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, pagaminti naudojant du arba tris skaidrius poliruotus (float) stiklo lakštus.
Tinkami pramoninės paskirties nešildomose patalpose.

THERMO – stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, pagaminti naudojant 1 ar 2 šilumą atspindinčius stiklus ir todėl turintys pagerintą šilumos izoliacijos funkciją.
Tinkami gyvenamuosiuose ar viešosios paskirties pastatuose, kur keliami reikalavimai šilumos energijos taupymui.

Dujos – Užpildymo dujos

Ug, W/m2K – Šilumos perdavimo koeficientas

LT, % – Šviesos laidumas

LR, % – Šviesos atspindėjimas

q (SF), % – Bendras saulės energijos laidumas

FS – Funkcinis stiklas

SUN – stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, gaminami naudojant saulės energijos laidumą mažinančius stiklus.
Tinkami gyvenamuosiuose ar viešosios paskirties pastatuose, kur keliami reikalavimai ne tik šilumos energijos taupymui, bet ir saulės kontrolei.Modernių pastatų sienas vis dažniau keičia stiklo fasadai. Kuo didesni įstiklinimo plotai pastate, tuo didesnę įtaką jo eksploatacijai turi įstiklinimo savybės. Be vizualinės išvaizdos pagrindinės stiklo paketus charakterizuojančios savybės yra šilumos perdavimo koeficientas, šviesos laidumas ir saulės energijos sulaikymas.

Norint sukurti jaukią bei patogią aplinką, tokiems pastatams reikia ne tik šiltų, bet ir šviesai laidžių bei apsaugančių nuo saulės energijos stiklo paketų. Šių savybių efektyvumo lygį nusako šviesos laidumo (LT) ir saulės faktoriaus (SF) santykis. Kuo jis didesnis, tuo stiklas efektyvesnis, t.y. į pastato vidų patenka daugiau šviesos ir patalpos maksimaliai apsaugomos nuo saulės energijos.

Šiuos reikalavimus tenkinantys stiklai ne tik saugo nuo šilumos nuostolių žiemą, bet ir mažina patalpų kondicionavimo kaštus vasarą.
Saulės energijos laidumą mažinti gali šių rūšių stiklo paketai:SUN / SELECT – tai skaidrūs ir tonuoti stiklai su moderniomis multifunkcinėmis dangomis, kurių dėka stiklo paketų LT/SF santykis gali būti artimas 2. Tai naujausios kartos stiklo paketai dėl savo savybių geriausiai tinkantys gyvenamosios ir viešosios paskirties pastatams, kur vertinamos žmonių gyvenimo ir komforto sąlygos.

SUN / REFLECT – stiklo paketai, kurių išorinis funkcinis stiklas yra skaidrus arba tonuotas ir turi specialias tiek šviesos, tiek saulės energiją atspindinčias dangas. Tai gaminių grupė dėl plataus atspalvių pasirinkimo leidžianti realizuoti įdomiausias architektų idėjas.SUN / COLOUR – tai stiklo paketai, kurių funkcinis stiklas yra tonuotas masėje, suteikiantis galimybę pasirinkti norimą stiklo atspalvį ir dėl absorbcijos mažinantis saulės energijos patekimą į patalpos vidų.

SOUND – stiklo paketai, kuriuos gaminant naudojamos priemonės, pagerinančios garso izoliavimo funkciją.

Veiksniai, pagerinantys stiklo paketo garso izoliaciją:
stiklų masė (kuo ji didesnė, tuo garso laidumas mažesnis);
stiklų konfigūracija (turi būti asimetrinė – naudojami skirtingų storių stiklai);
specialūs stiklai (garsą izoliuojančia plėvele laminuoti stiklai);
specialių dujų stiklo pakete naudojimas;
atstumas tarp stiklų (kuo didesnis).

Taigi, ten, kur reikia itin geros garso izoliacijos, reikėtų rinktis stiklo paketus su kuo storesniais stiklais (6, 8 ar 10 mm), kur bent vienas iš jų būtų su garsą izoliuojančia plėvele. Atstumas tarp stiklų 16-20mm.

SAFE – tai stiklo paketų grupė, kuriai priklauso stiklo paketai, pagaminti naudojant saugius stiklus.

Saugiais vadinami laminuoti, grūdinti, armuoti stiklai arba priešgaisriniai stiklai.

Paskirtis: šie stiklo paketai skirti pastatams ar konstrukcijoms, kur keliami apsaugos nuo sužeidimų ar įsilaužimų reikalavimai.

Stiklo saugumas apibūdinamas stiklo atsparumo smūgiui ir stiklo dužimo būdo klasėmis. Stiklo savybės ir jas apibūdinančios stiklo klasės pagal LST EN 12600:

Stiklo savybė Stiklo klasė Pastabos
Atsparumas smūgiui 3, 2, 1 3 klasės stiklo atsparumas smūgiui mažiausias,
1 klasės – didžiausias
Stiklo dužimo būdas A Stiklas subyra sudarydamas daug įvairaus dydžio
šukių su aštriais kraštais. Šis stiklo suirimo požymis
būdingas paprastajam, terminiu ir cheminiu būdu
stiprintam stiklui.
B Stiklas įtrūksta, įlūžta. Stiklo šukės išlieka prilipusios
prie plėvelės. Šis stiklo suirimo požymis būdingas
laminuotajam, padengtam plėvelėmis ir vielos tinklu
armuotajam stiklui.
C Stiklas subyra sudarydamas daug mažų šukių,
kurios bevei nepavojingos. Šis stiklo
suirimo požymis būdingas termiškai grūdintam
stiklui.

Lietuvoje saugių stiklų naudojimą reglamentuoja statybos techninis reglamentas STR 2.05.20:2006 „Langai ir išorės įėjimo durys”.

Saugiems stiklams klasifikuoti yra naudojami standartai:
LST EN 12600:2003. Statybinis stiklas. Bandymas švytuokle. Lakštinio stiklo smūginio bandymo metodas ir klasifikavimas. Šis standartas nusako stiklo atsparumą smūgiui ir dužimo būdą. Klasifikuojami laminuoti ir grūdinti stiklai (žr. lentelę Nr. 1.1 ir 1.2 ).
LST EN 356:2002. Statybinis stiklas. Apsauginis langų stiklas. Atsparumo rankos smūgiui bandymas ir klasifikavimas. Pagal šį standartą klasifikuoti stiklai parodo jų apsaugos lygį nuo įsilaužimo ar iškritimo. Pagal šį standartą kaip saugūs klasifikuojami tik laminuoti stiklai (žr. lentelę Nr. 2.1 ir 2.2 ).

RAŠTUOTI STIKLAI – tai stiklai, turintys reljefinį paviršių.

Naudojami išoriniam ir vidaus pertvarų stiklinimui. Šie stiklai suteikia dalinį vaizdo nepermatomumą ir šviesos laidumą. Gali būti stiklinami tiek viengubame stiklinime, tiek stiklo paketuose.

MATINIAI STIKLAI – gaminami laminuojant stiklus baltomis plėvelėmis, stiklo paviršių ėsdinant rūgštimi, matinant smėliu, klijuojant matines plėveles ant stiklo paviršiaus.

Matinis stiklas užtikrina dalinį vaizdo nepermatomumą ir šviesos laidumą.

Naudojami stiklinant išorines ir vidaus pertvaras, tiek viengubame stiklinime, tiek paketuose.

DAŽYTI STIKLAI – stiklai, kurių paviršius padengiamas pasirinktos spalvos specialiais dažais, kurie aukštoje temperatūroje įlydomi į stiklo paviršių.

Dažais gali būti dengiama:
1.Emaliavimo būdu – dažai užliejami arba užpurškiami ant stiklo paviršiaus. Gaunamas vientisas stiklo paviršiaus padengimas.
2.Šilkografijos būdu – stiklas padengiamas dažais per užsakomo rašto tinklelį. Naudojama norint išgauti išskirtinio, užsakomo dizaino ir spalvų stiklą arba vientisam stiklo padengimui.

Dažyti stiklai naudojami fasadams ir vidaus pertvaroms, nepermatomų zonų ir kolonų uždengimui, tiek viengubame stiklinime, tiek paketuose.

DEKORATYVINIAI DALINIMAI

Dekoratyviniai dalinimai stiklo paketų viduje – įvairių spalvų profiliai, iš kurių surenkamas
reikiamo tankumo dalinimas, montuojamas stiklo paketų viduje.
Kontaktai
Miestas:
Kaunas
Vardas:
Mantas
El. pašto adresas:
Telefonas:
861296122
Skambindami pasakykite, kad skelbimą radote portale Nemokamiskelbimai.lt. Čia visada nemokamas skelbimo įvedimas.
Skelbimuose kainos pateiktos eurais, o valiutų skaičiuoklė leidžia konvertuoti ir sužinoti kiek ši suma bus lygi svarais, doleriais, zlotais, rubliais ir kitomis valiutomis.
Komentarai
Komentarų nėra.

Kiti šios kategorijos skelbimai

Santechnikos darbai nuo smulkiu iki
Sutartinė
Atlieku ivairius vidaus santechnikos darbus .nuo smulkiu iki katiliniu irengimo. Platesne informacija: www.santechnika.96.lt
PASKOLOS PAPRASTAI IR GREITAI per 1 - 8valandas - per 1 - 2 - 3paras PALANK. SĄLYGOMIS VERSLUI
10 EUR
PATIKIMOS PASKOLOS(JOKIŲ NERIMTŲ GREITŲJŲ/ JOKIŲ VEKSELIŲ/JOKIŲ PARAIŠKŲ!!!)- PASKOLOS PAPRASTAI IR GREITAI per 1-8valandas-per 1-2-3paras
Patikimos Paskolos. Jokių DID Greitųjų, Išankstinių Mokėjimų
1 EUR
RIMTOS,PATIKIMOS PASKOLOS - PALANKIAUSIOMIS SĄLYGOMIS VERSLUI,STATYBAI,IV. TRANSPORTUI,NT BUTO-BIURO-NAMO-ŽEMĖS PIRKIMUI, REMONTUI IR KT...UŽ PATIKIMĄ
Šildymo įrangos prekyba - prekesjums. lt
Sutartinė
www.prekesjums.lt - šiuolaikinės šildymo sistemos. Nebrangiai prekiaujame: - Kieto kuro, granuliniai, biomasės bei dujiniai šildymo katilai; -
Išskirtinis sienu, lubų dekoravimas
Sutartinė
Išskirtinio dizaino, įvairių tipų elementai luboms bei sienoms. Elementų sudėtis iš polistierinio putplasčio, medžio imitacijos iš labai standaus putp
867649574, MINI EKSKAVATORIŲ NUOMA, ŽEMĖS KASIMAS
Sutartinė
Ekskavatorių krautuvų nuoma Vilniuje; Mini ekskavatorių nuoma Vilniuje; Bobcat nuoma Vilniuje; Žemės grąžtų nuoma (diametras 15cm, 20cm, 25cm
STATYBINĖS TECHNIKOS NUOMA, 865907990, BOBCAT NUOMA
Sutartinė
NUOMOJAMA STATYBOS TECHNIKA 1. ekskavatoriai krautuvai 2. mini ekskavatoriai 3. mini krautuvai bobcat 4. žemės grąžtai pamatams 5. žemės kultivatoriai
8 - 659 - 07990, MINI EKSKAVATORIŲ NUOMA kuras ir operatorius
Sutartinė
TECHNIKOS NUOMA/ KASIMO IR GRĘŽIMO DARBAI 1. Ekskavatorių nuoma 2. Miniekskavatorių nuoma 3. Minikrautuvų nuoma/ Bobcat nuoma 4. Žemės